zpět

Ako sadit ovocné stromy? Pozrite si náš manuál

27. 10. 2013 Magazín Záhradkár

Jeseň je vhodné obdobie na vysádzanie väčšiny ovocných druhov. Tak sa rýchlo vyberte smer ovocná škôlka nakúpiť nové výpestky, lebo čas sa kráti!

přečíst celý článek

Další články

Tis a dušičkové věnce

24. 10. 2014 Naše hobby
Pokud vás zajímá morbidní důvod, proč byl vysazován na hřbitovech od nepaměti tis, vězte, že k tomu naše předky vedla vynikající schopnost jeho hustých větví dobře zachycovat hnilobný dech zemřelých, který z hrobů stoupá po západu slunce....

Jahrada 2014: Pozrite si najkrajšie ovocie a prekonajte rekord v rýľovaní

24. 10. 2014 Magazín Záhradkár
Výstavisko v Trenčíne bude už po piatykrát organizuje výstavu Jahrada, ktorá je oslavou úrody, ovocia a kvalitných potravinárskych produktov s dôzarom na záhradkárske potreby....

5 skvělých sýrových receptů, které vás zaručeně zahřejí

25. 10. 2014 hobby.blesk.cz
Táhne vás to s klesající venkovní teplotou víc ke sporáku než na procházku? Tak zkuste naše sýrové recepty na jídla, která vás nejen zasytí, ale také zahřejí. 

Zvířata nám lezou do peněz! Nejvíce za ně utratí bezdětní

25. 10. 2014 hobby.blesk.cz
Se zvířaty je to jako s dětmi. Raději ošidíme sebe, než bychom jim něco nedopřáli. Ročně nás jen potřeby pro psa vyšly na pěkných pár miliard a kočky jsou ještě dražší.

Stromy na jeseň: Nakombinujte si okrasné dreviny podľa farby listov

24. 10. 2014 Magazín Záhradkár
Začiatok jesene je známy fantastickým ohňostrojom žiarivých farebných listov a plodov. Prinášame vám výber najkrajších drevín jesene.

mujkonicek © 2012 | RSS čtečka, publikace cr8.cz