zpět

Ako sadit ovocné stromy? Pozrite si náš manuál

27. 10. 2013 Magazín Záhradkár

Jeseň je vhodné obdobie na vysádzanie väčšiny ovocných druhov. Tak sa rýchlo vyberte smer ovocná škôlka nakúpiť nové výpestky, lebo čas sa kráti!

přečíst celý článek

Další články

Jogurt v akci: Nadýchané muffiny

31. 10. 2014 hobby.blesk.cz
Muffiny jsou hit. Jsou skvělé na snídani, svačinu i jen tak ke kávě. Zkuste si je upéct podle našeho receptu.

Na sklípkana vám stačí plastová krabička, uteče jen výjimečně

30. 10. 2014 hobby.idnes.cz
Představa soužití se sklípkany v jedné domácnosti je pro někoho noční můrou, u jiného vzbuzuje nadšení a zájem poznat je blíž. To je také asi jediný případ, kdy má smysl si je pořizovat. Jako u každého „mazlíka“ platí, že v první řadě je potřeba...

Zaostřeno na plíseň: Jak skladovat sýry a kdy je vyhodit

31. 10. 2014 hobby.blesk.cz
Našli jste v lednici oblíbený sýr a je na něm plíseň. Jak poznáte, jestli je to ta správná? S našimi radami zjistíte, jak se dobře starat o sýry, aby co nejdéle vydržely. A kdy už mají putovat do koše, protože jsou nepoživatelné.

Imunita a nevlídné počasí; čím se bránit proti viróze, angíně, chřipce

ireceptar.cz
31. 10. 2014 Nevlídné počasí s sebou přivádí nepříjemné společníky: virózy, angínu a chřipku. Rozpoznat, která z nemocí nás postihla, občas bývá oříškem i pro lékaře. Jak se těmto nemocem co nejúčinněji bránit?

Úprava zahrádky na podzim

29. 10. 2014 ARCHITEKTURA ZAHRADY
Po sklizni Vás čeká ještě jedna důležitá práce v užitkové zahradě. Políčka zůstala téměř prázdná, proto je nutné vytrhat plevel, půdu dostatečně prokypřit a pohnojit chlévskou mrvou nebo vlastním kompostem. Tato část tak bude připravena na zimu,...

mujkonicek © 2012 | RSS čtečka, publikace cr8.cz